MITMEKESINE JA UUENDUSLIK TOOTEVALIK

Firma Marangoni Retreading Systems tootesari pakub turu kõige mitmekesisemat ja suuremat eelnevalt vulkaniseeritud rehvimustrite valikut. Täielik ja eksklusiivne tootevalik, mida Marangoni Retreading Systems valmistab vastab transpordifirmade ühe suurenevale nõudlusele teatud tegurite järele – lisaks väiksematele kuludele nõutakse turvalisust ja mugavust.


Tootevalik rahuldab turu kõige erinevamaid vajadusi, valikusse kuuluvad eksklusiivne ühenduskohtadeta ringikujuline turviserõngas - RINGTREAD; nõgusprofiiliga lamedad turviseribad - KONTUR; mõõtulõigatud turviseribad  PRL ja UNITREAD – populaarsemad profiilid, mis on mõeldud just neile klientidele, kes pööravad erilist tähelepanu kvaliteedi ja hinna suhtele.


   

Uuenduslik turviseriba, millele on iseloomulik nõgusprofiil, on mõeldud rehvi originaalprofiili täpselt järgivaks taastamiseks.
KONTUR on Marangoni nõgusprofiiliga turviseriba eksklusiivne patent; tegemist on nn. tiibadega turviseribaga, mille profiil sobitub ideaalselt mantli kujuga.
 
Traditsiooniline mõõtu-lõigatud turviseribade perekond, mis sisaldab levinumaid ja testitud profiilitüüpe, sobides iseäranis hästi Kesk- ja Põhja-Euroopa turgudele.
 
Populaarne, katsetatud ja testitud tootesari, mis on mõeldud just neile klientidele, kes pööravad erilist tähelepanu kvaliteedi ja hinna suhtele.