Marangoni Grupp on rehvide taastamise valdkonnas olnud alati uuendustele keskendunud, hoides ettevõtte juhtpositsiooni nii toote kui kaasnevate lahenduste pakkumisel kogu maailmas. Suurimaks Marangoni poolt sisse viidud uuenduseks oli rehvide taastamisviisi osas revolutsiooniliseks osutunud kontseptsioon - RINGTREAD rehviprotektor. Selle põhimõtte kohaselt kasutatakse rehvide taastamisel uute rehvide tootmisega analoogilisi mehhanisme. Viimaste aastate jooksul on RINGTREAD rehviprotektori tootmise tehnoloogia ja Ringtread Systems tervikuna olnud pidevas muutumises ja täiustumises, jõudes tehnoloogiliselt tasemeni, mis veel mõned aastat tagasi kujuteldamatud tundusid ja oleksid traditsiooniliste eelvulkaniseeritud turviseribade kasutamisel täiesti mõeldamatud.

Marangoni Retreading Systems on Marangoni Grupi tütarfirma, mille tegevusvaldkonnaks on rehvide taastamisel kasutatavad materjalid ja tehnoloogiad. Tänu mitmekülgsele ja integreeritud tootevalikutele on ettevõttest kujunenud absoluutne eelvulkaniseeritud materjalide kasutamist eeldava taastamistehnoloogia pakkuja Euroopas. Tänaseks on enam kui neljandik külmtaastatud veoautorehvidest taastatud just nimelt Marangoni Retreading Systems poolt toodetud materjale kasutades.

Ettevõtte aastakäibe suurus on enam kui 200 miljonit eurot (60% Euroopast, 40% ülejäänud maailmast), Omades 7 tootmisüksust, millest 2 asuvad Itaalias, üks Saksamaal, USAs, Brasiilias ja Argentiinas. Ettevõttes töötab kokku 600 inimest, neist 350 Euroopas ja 250 teistes riikides.